תקנון משלוחים

*אתר קטלוגי של איי.די.מוטורספורט הינו אתר אינטרנט אשר מנהל קטלוג וירטואלי של החברה. האתר מציג גם תחומי תוכן משתנים הקשורים במוצרי החברה. האתר הינו בבעלות חברת איי.די.מוטורספורט.

*בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם, טלפון ליצירת קשר, ודואר אלקטרוני וכתובת למשלוח, אל מכניס הפרטים להכניס פרטים אמתיים.הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר יישמרו בחברה ולא יועברו לשום גורם אחר. מכן אם לא ייכנסו הפרטים הנכונים המשלוח לא יגיע לכתובת הנכונה והלקוח יהיה אחראי על אבדן המוצר אם אכן קרה כך. במקרה ושהמוצר חזר יחויב הלקוח בעלות המשלוח.

*החיוב עבור המוצר והמשלוח (אם ידרש כך) הינו מידי ועל הלקוח לוודא שהמוצר במלאי לפני התשלום, ברגע התשלום הלקוח מסכים לזמן האספקה שהאתר מתחייב אליו.

*משלוח המוצרים ללקוח יבוצע עד 14 ימי עבודה/עסקים מיום ההזמנה באתר, למעט תקלות שאינן בשליטת איי.די.מוטורספורט.

*במקרה שהמשלוח אבד בדואר (כלומר, המשלוח טרם הגיע ליעדו בתוך 21 יום ממועד משלוח ההזמנה), יישלח משלוח נוסף בדואר רשום, מוקדם ככל שניתן )בהתאם לזמינות המוצר(

*איי.די.מוטורספורט לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו פנייה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לשלוח פנייה.

*איי.די.מוטורספורט לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי גולשי האתר או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

*מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית איי.די.מוטורספורט להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

* במקרה של טעות בהדפסה, בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית איי.די.מוטורספורט, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

 
משלוח חינם
משלוח חינם בגוש דן על כל הזמנה מעל 500 ש"ח.
בכפוף לתקנון.
 
שרות לקוחות
שרות לקוחות אדיב ישמח לתת לכם מענה לכל השאלות.
שישה ימים בשבוע מ 9:00 עד 18:00 בימי חול
וביום שישי מ9:00 עד 14:00
 
החזרת מוצרים תוך 14 יום
אנחנו מקבלים את המוצרים חזרה עד 14 יום מיום הקניה.
באריזתם המקורית בעודם לא נפתחו.
X